Ekibimizle Tanışın!

Hakan-Aydin-Seringen-Life-Begins-Photography
Hakan-Aydin-Seringen-istanbul-düğün-nişan-fotoğrafçısı

Hakan Aydın Seringen

Kurucu – Fotoğrafçı

Merhabalar! Her zaman beni çevreleyen güzel anları yakalamanın bir yolunu bulmaya çalıştım. Kısa bir süre sonra kendimi fotoğrafçılıkta buldum. Akıllı telefonumdan yaptığım çekimlerden bugüne kadar 7 yıldan fazla bir zaman geçti. İlk makinemi satın almak için gittiğim fotoğraf makinesi mağazasına girdiğimden beri hayatımda ki değişim ve bu noktaya nereden geldiğim hala beni şaşırtmaktadır. O dönemden fotoğrafçılık sanatında pek çok şey değişti, ancak sahip olduğum tutkum her zaman yaşamaya devam ediyor.

Yaptığım çekimleri daha ileriye götürme, iyi bir çalışmanın sevinci ve hayatlarının en değerli anlarını ölümsüzleştirdiğim çiftlerimin olumlu geri dönüşleri, sahip olduğum en değerli şeylerdir.

En büyük amacım çiftlerimizin en mutlu günlerini bir sanat eseri haline getirme ve herkesin beklentilerini aşmaktır. Fotoğraflarımda duyguları hissedecek, ailenizin tüm sevinci ve güzelliği ile dolduğunu göreceksiniz. Bu anların bir kez yaşanacağına inanıyorum ve bu anları yakalamak için sadece profesyonel bir fotoğraf makinesinden daha çok değere sahip olunması gerektiği görüşündeyim. İnandığım bu değerlerlerle kendi ekibimi oluşturdum, eğittim ve onlarla birlikte daha güçlenerek, Life Begins Photography değerlerini yarattık.

İstanbul’un kalbinde yoğun bir fotoğraf stüdyosu kurarak, bir çok kurumsal otel zinciriyle yüzlerce çiftimizin hayallerini süsleyen etkinliklerinde bulunduk. Ve her zaman kendimizi geliştirerek devam ediyor olacağız… Hedefim, hikayenizi keşfetmek, yakalamak ve en güzel şekilde görsel olarak sunmaktır.

Geleceğin bizlere neler sunacağından pek emin değilim, fakat girişimci ruhum ve kusursuz kareler yakalama tutkum her zaman benimle. Elimde bir kamera veya bir ekipman bulunmadağı zaman, beni güzel eşim ve değerli kızımla seyahat ederken bulacaksınız.

-Hakan

Kadir Öner

Kamera Yönetmeni – Fotoğrafçı

Görüntü yönetmeni…editör…hikaye anlatıcı…fotoğrafçı

Elimde bir kamerayla büyüdüğümü söyleyebilirim. Günlük hayatta herşeyin resimini çektiğimi hatırlıyorum. Her zaman bir fotoğrafçı olacağımdan emindim.  ‘’-Sevdiğin işi yaparsan ömrün boyunca çalışmazsın’’. Söylemeye gerek yok, bir fotoğrafçı olmaktan gerçekten keyif alıyorum.

Çalışmalarımı sanatsal açıdan bana esin kaynağı olan ‘’photojournalism’’ olarak tarif edebilirim. Fotoğraflarını çektiğim her kişiden ilham alıyorum ve her geçen gün daha iyi ve daha fazla çalışmam için beni motive ediyor. İçinde bulunduğumuz tüm güzellikleri, kahkahaları, düğün çiftlerinin sevgisini ve gözyaşlarını ölümsüzleştirmek…

Nerede olduğumun bir önemi yok, kameramın veya fotoğraf makinemin yanımda olması yeterli, anı ölümsüzleştirmek, sürekli değişen dünyamızı yakalayarak zamansız fotoğrafın ne anlama geldiğini göstermek ve sahip olduğum keşfetme tutkuyla herkesin hikayelerini anlatmak istiyorum.

-Kadir

WhatsApp Image 2018-02-12 at 11.57.11
WhatsApp Image 2018-02-12 at 11.57.11 (1)