Ekibimizle Tanışın!

Hakan-Aydin-Seringen-Life-Begins-Photography
Hakan-Aydin-Seringen-istanbul-düğün-nişan-fotoğrafçısı

Hakan Aydın Seringen

Kurucu – Fotoğrafçı

Merhabalar! Her zaman beni çevreleyen güzel anları yakalamanın bir yolunu bulmaya çalıştım. Kısa bir süre sonra kendimi fotoğrafçılıkta buldum. Akıllı telefonumdan yaptığım çekimlerden bugüne kadar 7 yıldan fazla bir zaman geçti. İlk makinemi satın almak için gittiğim fotoğraf makinesi mağazasına girdiğimden beri hayatımda ki değişim ve bu noktaya nereden geldiğim hala beni şaşırtmaktadır. O dönemden fotoğrafçılık sanatında pek çok şey değişti, ancak sahip olduğum tutkum her zaman yaşamaya devam ediyor.

Yaptığım çekimleri daha ileriye götürme, iyi bir çalışmanın sevinci ve hayatlarının en değerli anlarını ölümsüzleştirdiğim çiftlerimin olumlu geri dönüşleri, sahip olduğum en değerli şeylerdir.

En büyük amacım çiftlerimizin en mutlu günlerini bir sanat eseri haline getirme ve herkesin beklentilerini aşmaktır. Fotoğraflarımda duyguları hissedecek, ailenizin tüm sevinci ve güzelliği ile dolduğunu göreceksiniz. Bu anların bir kez yaşanacağına inanıyorum ve bu anları yakalamak için sadece profesyonel bir fotoğraf makinesinden daha çok değere sahip olunması gerektiği görüşündeyim. İnandığım bu değerlerlerle kendi ekibimi oluşturdum, eğittim ve onlarla birlikte daha güçlenerek, Life Begins Photography değerlerini yarattık.

İstanbul’un kalbinde yoğun bir fotoğraf stüdyosu kurarak, bir çok kurumsal otel zinciriyle yüzlerce çiftimizin hayallerini süsleyen etkinliklerinde bulunduk. Ve her zaman kendimizi geliştirerek devam ediyor olacağız… Hedefim, hikayenizi keşfetmek, yakalamak ve en güzel şekilde görsel olarak sunmaktır.

Geleceğin bizlere neler sunacağından pek emin değilim, fakat girişimci ruhum ve kusursuz kareler yakalama tutkum her zaman benimle. Elimde bir kamera veya bir ekipman bulunmadağı zaman, beni güzel eşim ve değerli kızımla seyahat ederken bulacaksınız.

-Hakan

 
 
☎ 212.554.7070